Medale okolicznościowe na zamówienie, karabińczyki i akcesoria kaletnicze

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w odlewnictwie ciśnieniowym oraz odśrodkowym ze stopów metali nieżelaznych oraz bogatą tradycję we współpracy z naszymi klientami: od urzędów, samorządów terytorialnych, poprzez stowarzyszenia społeczne, związki sportowe do renomowanych firm produkcyjnych oraz agencji reklamowych.

Na podstawie projektu graficznego lub choćby odręcznego szkicu klienta tworzymy medale, breloki, logotypy, statuetki znaki firmowe oraz zapięcia do odzieży i kostiumów kąpielowych. Specjalizujemy się także w odlewach technicznych i konstrukcyjnych do stolarki okiennej i drzwiowej. Dla klientów wyrażających zapotrzebowanie na indywidualne modele oferujemy pomoc w projektowaniu oraz profesjonalną organizację produkcji.
Zastosowanie nowoczesnych technologii (frezarki numeryczne z odpowiednim oprogramowaniem) pozwala na precyzyjne oraz szybkie odwzorowanie projektu, wykonanie modelu, a więc tego co zostało zaprojektowane, a w dalszej kolejności form i produktu finalnego.
Dalszym etapem jest obróbka powierzchniowa oraz elektrochemiczna, polegająca na nakładaniu na wyroby powłok galwanicznych metali w postaci złocenia, srebrzenia, chromowania, niklowania, mosiądzowania.
Odpowiednie patynowanie nadaje im ciekawe efekty wizualne.
Dysponujemy również innymi dostępnymi technologiami produkcyjnymi, dzięki którym z powodzeniem możemy wykonać zlecenia nietypowe oraz o wysokim stopniu trudności.

Współpracujemy również ze znanymi twórcami sztuki medalierskiej w wyniku, czego modele powstają tradycyjną metodą rzeźbiarską (płaskorzeźby, reliefy, ornamenty).

Znaki towarowe i firmowe zawarte w niniejszej ofercie zostały użyte w celach poglądowych. Są one zastrzeżone przez ich właścicieli i jako takie podlegają ochronie prawnej. Przedstawione wzory to jedynie przykładowe realizacje prezentujące nasze możliwości techniczne i produkcyjne.
Polski English German
certyfikat Zobacz certyfikat ISO naszej firmy w formacie PDF
Copyrights 2009 - 2019 - Technika Areotechnika JERZY DOMICZ. All rights reserved.